Medewerkers

Lieke Hoppenbrouwers

Lieke HOPPENBROUWERS

Bachelor in de logopedie en audiologie

Contactgegevens
T: 0495/51 24 35
lieke@groepspraktijkkompas.be
LinkedIn

Specialisatie

  • Neurogene communicatiestoornissen, slikstoornissen en stemstoornissen (afasie/dysartrie/dysfagie/dysfonie)
  • Verbonden aan GZA Antwerpen (campus Sint-Augustinus)
  • Freelance Gastdocent Logopedie bij NCOI en Pro Education
  • Gastlector Logopedie aan de Artesis Hogeschool Antwerpen
  • Logoclicks, online therapie voor mensen met afasie
Sofie

Sofie PLEES

Bachelor in de logopedie

Contactgegevens
T: 0473/84 30 47
sofie@groepspraktijkkompas.be
LinkedIn

Specialisatie

  • Neurogene communicatiestoornissen
  • OMFT therapeut

 

Nathalie VERRIJCKEN

Bachelor in de logopedie

Leerstoornissen

Contactgegevens
T: 0472/42 94 57
nathalie@groepspraktijkkompas.be

Griet Meeusen

Griet MEEUSEN

Bachelor in de Logopedie

Contactgegevens
T: 0473/259709
griet@groepspraktijkkompas.be

Stefaan BOEL

Kinderpsychotherapeut

Klinische Psychologie (visum)
Psychotherapie (European Certificate Psychotherapy)
Doctoral School UGent

Contactgegevens:
Telefoon: 0477/78 25 15
E-mail: info@groepspraktijkkompas.be

Meer informatie: www.stefaanboel.be en op Kinder- en Jeugdpsychotherapie

Monique POT

Orthomoleculaire Gezondheidszorg (ICZO)
Orthomoleculair Kindercoach (Ortho Health Foundation)

Life Coach (CVO)
Stress en Burnoutcoach (Coach Clinic)

Contactgegevens
T: 0472/108103
monique@groepspraktijkkompas.be

Specialisatie

  • Orthomoleculair Kindercoach
  • Orthomoleculaire Darmtherapie
  • Stress en Burnoutcoaching

Zie ook : www.rerumnatura.be

Vivian Janssens Brennickmeijer

Vivian JANSSENS-BRENNINKMEIJER

Bachelor in de dieetleer

Contactgegevens
T: 0485/66 54 29
vivian@groepspraktijkkompas.be

Specialisatie:

  • Diëtiste / voedingsdeskundige
els van osselaer

Els Van OSSELAER

Bachelor in de toegepaste psychologie

Contactgegevens:
T: 0499/42 21 06
E-mail: els@groepspraktijkkompas.be

Specialisaties:

  • Postgraduaat psychodiagnostiek
  • Postgraduaat Client-centered Spelcounseling

Helge PERCK

Prof. Bachelor in Gezinswetenschappen: sociaal pedagogische wetenschappen.
Kindertherapie bij de Educatieve Academie.
Spelcounseling bij Thomas More.

Contactgegevens
T: 0486/364347
helge@groepspraktijkkompas.be

Specialisatie:

  • Gedragsproblemen bij kinderen
  • Opvoedingsondersteuning
  • Spelcounseling bij kinderen van 4 tot 12 jaar