Medewerkers

Lieke Hoppenbrouwers

Lieke HOPPENBROUWERS

Bachelor in de logopedie en audiologie

Contactgegevens
T: 0495/51 24 35
lieke@groepspraktijkkompas.be
LinkedIn

Specialisatie

  • Neurogene communicatiestoornissen, slikstoornissen en stemstoornissen (afasie/dysartrie/dysfagie/dysfonie)
  • Verbonden aan GZA Antwerpen (campus Sint-Augustinus)
  • Freelance Gastdocent Logopedie bij NCOI en Pro Education
  • Gastlector Logopedie aan de Artesis Hogeschool Antwerpen
  • Logoclicks, online therapie voor mensen met afasie
Sofie

Sofie PLEES

Bachelor in de logopedie

Contactgegevens
T: 0473/84 30 47
sofie@groepspraktijkkompas.be
LinkedIn

Specialisatie

  • Neurogene communicatiestoornissen
  • OMFT therapeut

Nathalie VERRIJCKEN

Bachelor in de logopedie

Contactgegevens
T: 0472/42 94 57
nathalie@groepspraktijkkompas.be

 

Shana

Shana NUYTS

Bachelor in de logopedie

Contactgegevens
T: 0475/37 90 19
shana@groepspraktijkkompas.be

Specialisatie

  • Stottertherapeute

 

Stefaan boel

Stefaan BOEL

Klinisch Psycholoog, Kinder- en Jeugdpsychologie en Psychotherapeut

Contactgegevens:
T: 0477/78 25 15
E-mail: stefaan@groepspraktijkkompas.be

Specialisatie:

els van osselaer

Els Van OSSELAER

Bachelor in de toegepaste psychologie

Contactgegevens:
T: 0499/42 21 06
E-mail: els@groepspraktijkkompas.be

Specialisaties:

  • Postgraduaat psychodiagnostiek
  • Postgraduaat Client-centered Spelcounseling
Vivian Janssens Brennickmeijer

Vivian JANSSENS-BRENNINKMEIJER

Bachelor in de dieetleer

Contactgegevens
T: 0485/66 54 29
vivian@groepspraktijkkompas.be

Specialisatie:

  • Diëtiste / voedingsdeskundige